Proč hollywoodské hvězdy milují Vintage?

Markéta, 13. 11. 2023


Proč hollywoodské hvězdy milují Vintage?

 

 

Jedinečnost, originalita a neopakovatelnost. To jsou slova, která dokonale dokáží popsat fenomén, kterým je vintage styl. Ale proč právě vintage přitahuje největší hollywoodské hvězdy?

Vintage – to není jen slovo, to je jedinečný způsob života. V době, kdy je téměř vše dostupné, jsou vintage věci jako cenný poklad uprostřed moře. Každý kousek má svůj unikátní příběh a charakter, který se neopakuje. To dělá vintage výjimečným, a právě proto je tak neodolatelným pro hollywoodské hvězdy. Přináší do jejich života jedinečnost a styl, který je pro ně klíčový, protože jsou neustále v centru pozornosti.

Rády se obklopují nejen vintage oblečením, které často nosí na červeném koberci a gala akcích, ale také ve svých domech a vilách vintage nábytkem a dekoracemi. Jsou výrazem jejich individuality a exkluzivity. Vintage nábytek dodává navíc interiéru osobitý styl a příběh. Pro ně je to způsob, jak vyniknout a zároveň vyjádřit svou individualitu a eleganci.

Ale vintage styl není jen o jedinečnosti a designu, ale také o udržitelnosti a ohleduplném přístupu k naší planetě.
Nákupem vintage věcí nejen prodlužujeme životnost dané věci, ale zároveň snižujeme poptávku po novém zboží, a tak chráníme naši planetu. Je to cesta, jak být stylový a zároveň šetrný k životnímu prostředí.

Přidání vintage nábytku je skvělý způsob, jak dodat osobitost a charakter vašemu interiéru.
Buďme jako hollywoodské hvězdy – buďme styloví a jedineční a přitom ohleduplní k naší planetě. Přijďte se k nám do studia podívat na unikátní nábytek a dekorace, které vyzdvihnou váš interiér.
Těšíme se na Vás!

Markéta Klenorová
Unlikely


More posts