Jak zařídit interiér pomocí vintage nábytku

unlikey-sikmo, 08. 06. 2023


Jak zařídit stylový interiér pomocí vintage nábytku: Inspirujte se a vytvořte si prostor, který budete milovat

 

Máte rádi kvalitní a výjimečné věci? Chcete mít ve svém domově jedinečné kousky, které budou odrážet váš osobní styl a zároveň respektovat životní prostředí?

V dnešní uspěchané době, plné rychlých změn a přechodných trendů, se stále více lidí obrací ke klidnému a trvalému šarmu vintage designu. Všichni občas hledáme útočiště, které nám pomůže uniknout od shonu a každodenního stresu. A právě krásný interiér našeho domova nám poskytuje takové místo.

Vintage styl není jen o starých věcech. Je to o vytváření atmosféry a pohodlí pomocí starších, avšak velmi dobře zachovalých kusů nábytku a dekorací. Častokrát se jedná o známá díla designérů a umělců a mít takový kousek doma je pak doslova umělecké dílo.

Zařizování domova ve vintage stylu nemusí být náročné. Začít můžete třeba tím, že do svého interiéru začnete zařazovat starší kusy nábytku. Ty mohou pocházet z různých období a mít různé styly – to je na vintage stylu to krásné. Tvoříte nadčasový a stylový interiér, který má ducha. Důležité je, aby tyto kusy byly kvalitní a dokázaly vyvolat atmosféru minulých časů.

Klíčem k zařízení domova ve vintage stylu je umění kombinovat staré a nové. Nebojte se zařadit starší kus nábytku vedle moderního. Tím vytvoříte kontrast, který dodá vašemu interiéru zvláštní kouzlo. Také se nebojte experimentovat s barvami a materiály. Vintage styl neznamená, že se musíte omezovat na neutrální tóny. Naopak, můžete si hrát s různými odstíny a texturami, aby byl váš interiér opravdu osobitý.

 

Hledáte originální kousek nábytku, nebo dekorace do vašeho domova?

Zavítejte k nám do studia – sídlíme v Praze v Holešovicích v ulici Osadní 10. Každý produkt, který u nás najdete, jsme vybrali s důrazem na jeho jedinečnost a s citem pro udržitelnost, protože věříme, že krása a styl nemusí být nutně na úkor planety. Tak jako v módě milujeme i v oblasti designu vintage.

Každý kus nábytku, nebo dekorace, který u nás najdete, má svůj příběh a je něčím výjimečný. Najdete u nás nábytek, dekorace a díla od známých autorů z celého světa. Např.: Louis Vuitton, Pablo Picasso, Henry Matisse, Claude Vagnoni, Michela Ducaroy, Pierre Pauline, Gustav Klimt, Marcel Breuer a další + také krásné svícny, vázy a mísy, talíře od proslulých značek Hermes, Tiffany & Co. a mnohých dalších. Mít doma tak jedinečný kousek, který zároveň pomáhá planetě, je více než luxusní…

Náš obchod je místem, kde se můžete nechat inspirovat a najít něco, co váš domov udělá ještě krásnějším a příjemnějším. Přijďte nás navštívit do našeho studia a objevte svět plný unikátního designu!

Těšíme se na Vás!

 


More posts