Coworky po Praze pro
střední a velké firmy

Nabízíme pracovní místo i služby v ceně tarifu. Někdo ocení nové příležitosti a kontakty, jiný slevu na pronájmy nebo možnost rozvíjet své podnikání. Nezáleží na tom, zda u nás strávíte jen pár hodin měsíčně nebo každý den. Zařídíme, aby vás to u nás bavilo.


Od východu na západ, od severu na východ

Máte časté cesty po Česku ale zároveň potřebujete klidné a moderní místo na vaší práci? To není žádný problém! Naše kanceláře jsou po celé republice. 

Chci kancelář

Přes 6 000 m²

Nemáte rádi stísněné prostory a naopak si zakládáte na vzdušném prostoru? To znamená, že naše kanceláře jsou pro vás ideálním místem pro práci.

Chci kancelář

Vlastní pracovní místo kdykoliv

Máte rádi své stále místo nebo dokonce svou kancelář? U nás to není žádný problém, nabízíme možnost si rezervovat své stálé pracovní místo. 

Chci kancelář


Získejte flexibilitu

Jako člen Renovatio máte přístup na všechny naše české pobočky. Vyberte si svou domovskou pobočku, kde získáte neomezený přístup 24/7. Na další lokality pak můžete docházet v rámci pracovní doby recepce – ve všední dny od 9 do 17h.

Pracovní cesty pro vás tedy nebudou žádný problém. 

Chci kancelářVíce než

6 150 m²

dostupných prostor

Přesně

128

zaměstnanců se o Vás bude starat

zaměstnanců se o Vás bude starat

20 800

klientů projde našimi dveřmi


Neformální prostředí

V neformálním prostředí našich center se přirozeně vytváří komunita energických, pozitivních a vynalézavých lidí, kteří se nebrání ničemu novému a rádi navazují nové kontakty.

Chci kancelář

Zajímavé akce

Nabitý program zajímavých akcí, skvělé pohostinské služby a naše business kluby zařízené v inspirativním, sofistikovaném evropském stylu návštěvníky rychle vtáhnou do středu dění a přenesou na ně nakažlivou energii

Chci kancelář

Kompletní služby

Nabízíme dynamické pracovní prostory s jedinečnou podnikatelskou atmosférou, kde najdete perfektní zázemí pro přemýšlení, tvoření a společnou práci a také přátelský personál, který se postará o veškerou logistiku a nezbytné služby.

Chci kancelář

Den na zkoušku zdarma

Na své prostory a služby jsme patřičně hrdí, takže vám je rádi představíme. Naše zázemí si můžete přijít vyzkoušet a doptat se, na cokoli bude potřeba. Když se vám to u nás zalíbí, členství hravě sjednáme třeba ještě ten den.

Chci kancelář


Kde nás najdete

Naše pobočky najdete v Čechách, na Moravě i ve Slezsku.


Praha

Jánová 23
Praha
111 22

Jiří Komárek
+420 777 888 999
[email protected]

Brno

Okrasná 29
Brno
111 22

Anna Michlová
+420 777 888 999
[email protected]

Ostrava

Okrajová 22
Ostrava
111 22

Karel Janíček

+420 777 888 999
[email protected]

Sídlo společnosti

Renovatio s.r.o.
U kováře 12, Praha 9, ČR

IČO: 12345678
DIČ: CZ12345678